Všechny sbírky
Webhosting
Ruční prodloužení předplatného období webhostingu
Ruční prodloužení předplatného období webhostingu

Ruční prodloužení předplatného období webhostingu

Martin Cvrček avatar
Autor: Martin Cvrček
Aktualizováno před více než týdnem

Zálohová faktura za prodloužení platnosti webhostingu na další období je vždy vystavována automaticky před koncem předplatného období. Zároveň je ale možné ji vystavit ručně v předstihu, a to přímo z klientské sekce, kde se nachází administrace webhostingu.

Administraci Vašeho webhostingu naleznete po přihlášení do Vaší klientské sekce na stránce www.web4u.cz

Po přihlášení do klientské sekce zvolte v oblasti "Vaše služby a jejich administrace" možnost "Webhosting".

Pokud se ve Vaší klientské sekci nachází pouze jeden webhosting, zobrazí se Vám administrace samotného webhostingu, která ve spodní části stránky obsahuje tabulku "Základní informace". Ta zahrnuje podrobnosti o názvu služby, tarifu, aktuálně nastaveném fakturačním období a datu konce předplatného období.

V této tabulce najdete možnost "Prodloužit". Jakmile ji zvolíte, na další stránce se zobrazí tabulka "Prodloužení služby" a možnost "Prodloužit službu", která provede ruční vystavení zálohové faktury za provoz webhostingu na další období.

Ruční prodloužení předplatného období služby ze seznamu webhostingů

Jestliže máte v klientské sekci více webhostingů, po zvolení možnosti "Webhosting" na hlavní stránce klientské sekce se zobrazí tabulka "Seznam webhostingů" s přehledem hostingových služeb. U každého webhostingu také najdete možnost "Prodloužit", díky níž lze provést ruční vystavení zálohové faktury za provoz webhostingu na další období stejným způsobem, jaký je uveden výše.

Zálohová faktura je vždy vystavena na aktuálně nastavené předplatné období. Pokud si přejete zálohovou fakturu vystavit na jiné období, je nejprve nutné zvolit možnost "Změnit", která je k dispozici u položky "Fakturační období:" v tabulce "Základní informace", a zde zvolit odlišné předplatné období. Dostupné možnosti změny se mohou lišit v závislosti na tarifu webhostingu.

Dostali jste odpověď na svou otázku?